Karakalem Portre Fiyatları Nelerdir?

Karakalem Portre Fiyatları Nelerdir?

Günümüzde oldukça fazla çeşitlilik gösteren hediye türlerine bir yenisi daha eklendi.Tabi ki karakalem portre den bahsediyorum.Şimdi sizlere karakalem portre fiyatlarından bahsedeceğim.

Bildiğiniz gibi sevgililer günü olsun, anneler günü olsun, babalar günü olsun epey bir gün var ve her gün yenileri ekleniyor.İnsanlarda artık klişeleşmiş ürünler almak yerine daha farklı hediyeler tercih ediyor.Eskiden bileklik, kitap, biblo gibi eşyalar tercih ederdik ancak bu durum yerini karakalem portreye bıraktı.

Aslına bakarsanız iyi tercih.Hem işin içinde emek var hemde hediyeyi verdiğiniz kişi kendini özel hissediyor.Sevgilinize karakalem portresini hediye ettiğinizi düşününsene çok sevinecektir.

Bu işi yapanlar genellikle güzel sanatlar öğrencileri yada kendini geliştirmiş ressamlar oluyor.Tercih sizin ancak referans çizimler her zaman size yol gösterecektir.Çizimi yaptırmadan önce kişinin referanslarına bakın ve ona göre sipariş verin.Aksi taktirde portrede istenmeyen şeyler olabilir mesela benzetememe gibi.

Gelelim bu işi fiyatlarına.Karakalem portre fiyatları genellikle A4 ebatlarında kağıtlara çiziliyor.Özel istekler bazen 35×50’de olabiliyor.A4 ebatlarında karakalem portre fiyatları tek kişi genellikle 50-100 TL arasında değişiyor.Çift kişi 75-150 TL arasında.

Fiyatlandırmalar özel isteklere göre değişkinlik gösterebilir ancak şunu unutmayın; ister kendinizi çizdirin isterseniz hediye verin işin içinde emek var.